Kurumsal

Şirket Profili

1971 yılında KARABALLAR ELEKTRİK TAAHHÜT TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ olarak sektörel faaliyetlerine başlayan firmamız, 2004 yılında kurumsal kimliğini KA MÜHENDİSLİK ELEKTRİK MEKANİK İNŞAAT TAAHHÜT ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak değiştirmiştir.
Kalite ve güven kavramlarını esas alan firmamız 2004 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini ve BS OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemini en küçük birimine kadar benimsemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını uluslararası standartlarla belgelendirmiştir.
İş Merkezleri/Ofis, Konut Projeleri, Endüstriyel Tesisler, Teknolojik Binalar, Oteller, Hastaneler/Sağlık Tesisleri, Alışveriş Merkezleri, Kültür ve Spor Tesislerinin elektrik ve mekanik tesisat taahhüt işlerini yüklenen firmamız, deneyimli yöneticileri, uzman teknik kadrosu ve 45 yılı aşkın tecrübesi ile bugüne kadar yüzlerce projede, yerli ve yabancı firmalarla beraber, uyum içerisinde çalışarak başarılı işler gerçekleştirmiştir.
Firmamız, proje, danışmanlık ve uygulama taahhüt hizmetlerinin yanı sıra, satış, satış sonrası destek ve servis hizmetleriyle de müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.


Misyonumuz

İlkelerimizden taviz vermeden, hizmet çevremizden ve insan kaynağımızdan aldığımız ilhamla işletmemize sürekli değer kazandırmak ve müşterilerimize talep ettikleri konforu sağlamaktır.


Vizyonumuz

Elektromekanik tesisat alanında müşteri memnuniyetini esas alarak, kurumsallığı ve kalitesi ile tercih edilen, genç mühendislerin referans gösterdiği, sektörde bir marka olmaktır.


Kalite Politikamız

ÖNCE KALİTELİ İMALAT ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

ÖNCE KALİTELİ İMALAT ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar sunmak, doğru çözümler üretmek,
Şartlar ne olursa olsun her koşulda kaliteli iş yapmak,
Verilen hizmetin kalitesinin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek,
Bilgi üreten ve kullanan insan kaynağımızın gelişimi için gereken kaynakları sağlamak, destek vermek,
Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamak,
Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün tanınan ve güvenilir firması olmak.