Hizmetlerimiz

 • Elektrik Tesisat Mühendisliği
  AG kuvvetli akım sistemleri, Kablo kanalları ve bus-bar sistemleri, Topraklama sistemleri, Dağıtım ve kuvvet panoları, Dahili, harici ve özel aydınlatma sistemleri, Bina otomasyon sistemleri, Telefon sistemleri, Data dağıtım sistemleri, Yangın algılama sistemleri, Müzik-yayın anons sistemleri, Uydu ve merkezi tv sistemleri, Kapalı devre tv sistemleri
 • Mekanik Tesisat Mühendisliği
  Havalandırma sistemleri, Klima sistemleri, Isıtma sistemleri, Sıhhi tesisat sistemleri, Yangın söndürme sistemleri, Otomatik kontrol sistemleri, Bina yönetim sistemleri, Basınçlı hava sistemleri, Yalıtım sistemleri, Güneş enerjisi sistemleri, Arıtma sistemleri, Isı pompası sistemleri.
 • Periyodik Bakım ve Teknik Servis Hizmetleri
  Ka Mühendislik, hizmet verdiği işletmelerde bulunan elektrik ve mekanik cihazların en üst seviyede verimlilikle çalışabilmeleri için Servis ve Bakım departmanı ile hizmet vermektedir.
 • Thomson Reuters sözleşmesi imzalanarak mekanik uygulama işlerine başlamış bulunmaktayız.
  A4 Mimarlık ile KA Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat A.Ş. arasında imzalanan sözleşmede, projenin kapalı alanı 400 m2’dir. Projenin Mart 2020 tarihinde tamamlanması planlanmaktadır.
  Haberin Devamı
 • Ahenk Han, mekanik işleri yapımı sözleşmesini imzalayarak uygulama çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.
  Dilek Mimarlık ile KA Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat A.Ş. arasında imzalanan sözleşmede, kapalı alan 3.000 m2’dir. Nisan 2020’de tamamlanması planlanmaktadır.
  Haberin Devamı
 • Keyvan Mekanik İşleri Yapımı sözleşmesini imzalayarak uygulama çalışmalarına başlamış bulunmaktayız.
  U Design ile KA Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat A.Ş. arasında imzalanan sözleşmede, projenin kapalı alanı 1.500 m2’dir. Mart 2020’de tamamlanması planlanmaktadır.
  Haberin Devamı
 • AHL Protokol Kapsamında 2. Etap, elektrik ve mekanik uygulama çalışmaları devam ediyor.
  Sera Yapı Endüstri ve Ticaret A.Ş. ile KA Mühendislik Elektrik Mekanik İnşaat A.Ş. arasında imzalanan sözleşmede, projenin alanı 35.236 m2 m2’dir.
  Projenin Haziran 2020'de tamamlanması planlanmaktadır.
  Haberin Devamı
 • Diğer Haberler